Комплект для внесення рідких мінеральних добрив MasterFlow1

Виробництво та розробка компанії “Сенс Агро”

Ефективність рідких добрив підтверджується досить великою кількістю українських компаній, які виробляють їх в різних варіантах і кількостях. Внесення правильної кількості, в правильній формі, в правильний час і в правильне місце є запорукою не тільки правильного розвитку культурних рослин, а й суттєвою економією коштів.

Для внесення рідких мінеральних добрив спеціально спроектований  комплект для внесення MasterFlow1.

Комплект відрізняється простотою в налаштуванні  іявляє собою систему повністю готову до роботи та встановлення на нові і вже існуючі агрегати. Такими машинами можуть бути сівалки, культиватори, особливо міжрядні, і інші знаряддя, коли є необхідність поєднати кілька операцій за один прохід машини.

Готово для внесення рідких мінеральних добрив під час сівби кукурудзи та соняшника

До складу комплекту входить робоча панель з електронасосом, фільтром, датчиком тиску, датчиком GPS для контролю швидкості і силовим блоком керування насосом. При розробці ми свідомо відмовилися від датчиків потоку і клапанів для підвищення надійності і швидкості реакції на зміну швидкості руху агрегата.

В кабіні встановлюється зручний дисплей керування та налаштування. За допомогою його можна встановити: норму внесення, щільність рідини, тип (продуктивність) розпилювачів (дозаторів),кількість розпилювачів (дозаторів), відстаньміж ними.                                                                           

Обробивши введені дані, комп’ютер видасть діапазон швидкостей руху агрегату. Якщо діапазон швидкостей знаходиться поза характерного для агрегату значення варто замінити в комп’ютері і в реальності на агрегаті розпилювачі (дозатори).

У комплект за вашим бажанням може входити необхідний набір рукавів, розпилювачів (дозаторів), рукав верхньої заправки ємності з краном і швидкороз’ємними муфтами, сама ємність, фільтр очищення рідини що надходить .

Таким чином, комплект повністю готовий до установки і не вимагає додаткових знань для роботи з ним.

MasterFlow1 на міжрядковому культиваторі

MasterFlow1 на зерновій сівалці

Монітор контролю комплекту для внесення рідких мінеральних добрив MasterFlow1

Зворотня сторона панелі із силовим блоком керування

Комплект для внесення рідких мінеральних добрив MasterFlow1