Комплект для очищення води, робочих розчинів та рідких добрив CleanFlow

Якісна робота обприскувача і агрегату для внесення рідких добрив безпосереднь озалежить від ступеня засміченості робочих розчинів. Багаторазове перекачування з ємності в ємність, якість ємностей і зовнішні чинники ведуть до появи і утворення частинок, здатних заблокувати фільтра і дозатори (форсунки) обприскувачів і агрегатів.

Очищення фільтрів обприскувачів і агрегатів, крім витрат часу на це, що знижує продуктивність, несе також негативний вплив на здоров’я операторів. Не багато людей схочуть вручну чистити фільтра повні отрутохімікатами в польових умовах.

Система встановлена на эмності , що підвозить робочі рідини до поля.

Щоб забезпечити максимальну продуктивність і якість обприскування та внесення рідких добрив створена система очищення води, робочих розчинів і рідких мінеральних добрив. Встановлена ​​на ємності, що підвозить до агрегатів робочі рідини, вона дозволяє заповнювати ємності агрегатів практично 100% позбавленими механічних домішок рідинами. При цьому очищення системи відбувається в той час, коли обприскувачі і агрегати працюють в полі, забезпечуючи, таким чином ,їх максимальну продуктивність.

Для економії часу і виключення негативного впливу на оператора по заправці агрегатів можна поставити варіант системи з промиванням без розбирання фільтра і контакту з шкідливими для здоров’я речовинами.

При засміченні фільтра необхідно очищати фільтруючі диски.

Для цього існують два способи.

Перший з самостійним очищенням системи, потрібно розібрати фільтр і промити диски.

Перед цим потрібно перекрити крани по обидва боки фільтра.

Крани і швидкоз’ємні з’єднання полегшують з’єднання шлангів з фільтром і дозволяють уникнути втрат робочих рідин.

Другий спосіб промивання елементу без розбору фільтра.

При цьому положенні кранів рідина проходить очистку і потрапляє в ємність на агрегаті. Верхній і нижній крани перекриті.

При цьому положенні кранів відбувається промивка фільтра БЕЗ його розбору. Верхній і нижні крани відкриті і рідина з домішками і іншими забрудненнями виходить через нижній кран. Крани по ліву і праву сторони повинні бути перекриті.

Комплект оснащений камлоками 2 “або 3”, що дозволяє легко поєднати його з Вашими заправними рукавами. Пропускна здатність забезпечить необхідний обсяг води (робочого розчину препаратів) для швидкого заправлення ємності.

Вартість від 6150 грн, з ПДВ